Meniu
Jūsų krepšelis

Apie mus

Esame jauna, energinga ir ambicinga kompanija, kurią sudaro ilgalaikę patirtį priimant IT verslo sprendimus turintys žmonės. Siekiame palengvinti mūsų klientų darbo procesus, užtikrinti jų verslo sėkmę ir sumažinti išlaidas. Generuojame idėjas, kuriame, parenkame produktus ir įgyvendiname sprendimus verslo, namų, pavienių vartotojų, viešų valstybinių institucijų švietimo įstaigoms.
 

Analizuodami Lietuvos rinką, jos dalyvių poreikius, įgūdžius, pomėgius ir investavimo galimybes, siekiame pasiūlyti ilgalaikius ir optimalius kainos-kokybės santykiu paremtus produktus, visiškai atitinkančius kiekvieno vartotojo charakterį, skonį, sugebėjimus ir galimybes investuoti. Tikime savo produktų ir sprendimų sėkme, vertiname ir gerbiame kiekvieną vartotoją. Operatyviai ir dėmesingai aptarnaujame, konsultuojame, patariame, palaikome naudojant produktus.
 

Mūsų misija yra užtikrinant darbo kokybę lengvinti ir efektyvinti kasdienius vartotojų procesus, pristatyti ir pasiūlyti visame pasaulyje pripažintus produktus, populiarinti naujų ženklų žinomumą Baltijos šalyse.

 


UAB Softex Baltic