Meniu
Jūsų krepšelis

Corel

Prekės ženklas: Corel
Corel Painter – tai pasaulyje pirmaujanti skaitmeninio meno programinė įranga, sukurta tiek profesionaliems menininkams, tiek mėgėjams. Joje gausu pažangių piešimo įrankių, tokių kaip: gyvi teptukai, skaitmeninis dažymas, įspūdingi šepetėliai, popieriaus tekstūros, akvarelė ir daug kitų. Itin ..
424,00€
Be PVM:350,41€
Prekės ženklas: Corel
Corel VideoStudio – tai vaizdo redaktorius, skirtas redaguoti vaizdo ir garso įrašus. Pažangiais efektais galima sukurti šeimos filmus, skaidrių peržiūras, prezentacijas ir trumpametražius filmukus. Visa sukurta medžiaga galima lengvai ir greitai pasidalinti internete. Naujausia programos v..
61,00€
Be PVM:50,41€
CorelDRAW Graphics Suite (1 metams)
Populiaru
Prekės ženklas: Corel
CorelDRAW Graphics Suite – tai naujomis funkcijomis patobulintas galingas įrankių rinkinys, skirtas puslapių maketavimui, nuotraukų redagavimui, vektorinei grafikai ir grafiniam dizainui kurti. Įrankių rinkinį sudaro: CorelDRAW®, CAPTURE™, Corel PHOTO-PAINT™, Corel® Font Manager, CorelDR..
369,00€
Be PVM:304,96€
CorelDRAW Graphics Suite Business License
Populiaru
Prekės ženklas: Corel
CorelDRAW Graphics Suite Business License – tai naujomis funkcijomis patobulintas galingas įrankių rinkinys, skirtas puslapių maketavimui, nuotraukų redagavimui, vektorinei grafikai ir grafiniam dizainui kurti. Įrankių rinkinį sudaro: CorelDRAW®, CAPTURE™, Corel PHOTO-PAINT™, Corel® Font Manage..
928,00€
Be PVM:766,94€
CorelDRAW Graphics Suite Education
Populiaru
Prekės ženklas: Corel
CorelDRAW Graphics Suite – tai naujomis funkcijomis patobulintas galingas įrankių rinkinys, skirtas puslapių maketavimui, nuotraukų redagavimui, vektorinei grafikai ir grafiniam dizainui kurti. Įrankiai, sukurti ir patobulinti remiantis naujausiomis galimybėmis ir tiesioginiais pirkėjų..
177,00€
Be PVM:146,28€
Prekės ženklas: Corel
Mokymai gali vykti nuotoliniai arba auditoriniai. Nuotoliniai mokymai, kaip ir auditoriniai, vyksta tiesioginiu bendravimu su dėstytoju, ne įrašų žiūrėjimu. Bet kurių mokymų metu galima užduoti klausimus dėstytojui. Norint dalyvauti mokymuose – būtini bendrieji kompiuterinio raštingumo į..
0,00€
Be PVM:0,00€
Rodoma nuo 1 iki 6 iš 6 (viso puslapių - 1)