Meniu
Jūsų krepšelis

Tinklaraštis

01 geg. Viskas apie „Quizizz“ jau „Youtube“ svetainėje
admin 0 228
„Youtube“ svetainėje jau galite rasti pirmuosius mokamuosius vaizdo įrašus, skirtus susipažinti su į mokyklas orientuota inovatyvia „Quizizz“ mokamąja platforma. Vaizdo įrašuose išsamiai apžvelgiami p..
25 rugs. NAUJA! CorelDRAW® Academy
admin 0 386
CorelDRAW®️ Academy nemokamai prieinama visiems aktyviems CorelDRAW®️ abonentams arba klientams, įsigijusiems programinės įrangos gamintojo palaikymą.CorelDRAW®️ Academy siūlo sertifikuotą, po valandą..
01 rugp. Kas naujo Painter® 2023?
admin 0 374
Kanados programinės įrangos įmonė Corel Corporation visai neseniai paskelbė naujausią Painter® 2023 programinės įrangos versiją. Reaguodama į vartotojų prašymus, programos kūrėjas naujausioje versijoj..
31 geg. mozaBook – geriausias sprendimas pristatymams
admin 0 426
Šiais metais „The EdTech Awards 2022“  rengiamuose kasmetiniuose apdovanojimuose kompanijos Mozaik educational programinė įranga „mozaBook“ laimėjo geriausio „pristatymo sprendimo“ kategorijoje, o „mo..
24 kov. Naujas Adobe pasiūlymas
admin 0 570
Naujas pasiūlymas iš Adobe komandos, skirtas visiems, kurie dirba su video failais. 2021 metais Adobe įsigijo FRAME.IO sprendimą ir jau nuo šių metų balandžio mėnesio visi Creative Cloud naudotojai šį..
22 vas. Auralia 7
admin 0 417
Mūsų elektroninėje parduotuvėje jau galima įsigyti - Auralia. Tai programinė įranga, kuria muzikos mokymas vyksta per klausą. Naujausioje 7 versijoje rasite 59 temas, kurias dar galima pritaikyti indi..
12 saus. ZOOM'iname su Softex
admin 0 292
Softex Baltic pradeda prekiauti Zoom programine įranga, skirta nuotoliniams seminarams ir mokymams. Dabar galite įsigyti visas populiariausias Zoom programas: Zoom Meetings, Zoom Rooms, Zoom Events & ..
03 saus. Nauja www.softex.lt išvaizda
0 246
WWW.SOFTEX.LT parduotuvė žengia į 2022 metus atsinaujinusi! Atsižvelgdami į klientų nuomonę ir atsiliepimus, atnaujinome programinės įrangos parduotuvės dizainą, kad ji būtų patogi naudoti ir padėtų m..
Rodoma nuo 1 iki 8 iš 8 (viso puslapių - 1)