Meniu
Jūsų krepšelis

Visi pranešimai

31 geg. mozaBook – geriausias sprendimas pristatymams
admin 0 21
Šiais metais „The EdTech Awards 2022“  rengiamuose kasmetiniuose apdovanojimuose kompanijos Mozaik educational programinė įranga „mozaBook“ laimėjo geriausio „pristatymo sprendimo“ kategorijoje, o „mo..
24 kov. Naujas Adobe pasiūlymas
admin 0 152
Naujas pasiūlymas iš Adobe komandos, skirtas visiems, kurie dirba su video failais. 2021 metais Adobe įsigijo FRAME.IO sprendimą ir jau nuo šių metų balandžio mėnesio visi Creative Cloud naudotojai šį..
22 vas. Auralia 7
admin 0 128
Mūsų elektroninėje parduotuvėje jau galima įsigyti - Auralia. Tai programinė įranga, kuria muzikos mokymas vyksta per klausą. Naujausioje 7 versijoje rasite 59 temas, kurias dar galima pritaikyti indi..
12 saus. ZOOM'iname su Softex
admin 0 136
Softex Baltic pradeda prekiauti Zoom programine įranga, skirta nuotoliniams seminarams ir mokymams. Dabar galite įsigyti visas populiariausias Zoom programas: Zoom Meetings, Zoom Rooms, Zoom Events & ..
03 saus. Nauja www.softex.lt išvaizda
0 99
WWW.SOFTEX.LT parduotuvė žengia į 2022 metus atsinaujinusi! Atsižvelgdami į klientų nuomonę ir atsiliepimus, atnaujinome programinės įrangos parduotuvės dizainą, kad ji būtų patogi naudoti ir padėtų m..
Rodoma nuo 1 iki 5 iš 5 (viso puslapių - 1)