Meniu
Jūsų krepšelis

Programavimo ir svetainių kūrimo programos

Prekės ženklas: Adobe
Flash vaizdo klipais ir animaciniais filmais tinklalapiams suteikiama ne tik vaizdingumo, bet leidžiama kurti intuityviai suprantamas naudotojų sąsajas. Adobe Animate – populiariausia programa, skirta kurti interaktyvias animacijas, vaizdo klipus bei juos demonstruoti.Atsisiųsti bandomąją ve..
455,00€
Be PVM:376,03€
Prekės ženklas: Adobe
Adobe Dreamweaver CC – tai internetinių puslapių kūrimo ir redagavimo programa, kuria leidžiama matyti tiek rašomą kodą, tiek galutinį rezultatą. Naudojant galingą kodavimo aplinką ar standartų nustatymo sąsają, dizaineriai ir kūrėjai gali sukurti patrauklias ir interaktyvias svetaines.Atsisių..
455,00€
Be PVM:376,03€
Prekės ženklas: Axure
Axure RP Pro yra programinė įranga, skirta svetainių ir programų prototipų ir specifikacijų kūrimui. Tai galingas dizaino įrankis, leidžiantis kurti labai interaktyvius HTML prototipus žiniatinklio, mobiliųjų ar darbalaukio programų projektams. Tai vienintelis UX įrankis, suteikiantis galią ..
363,00€
Be PVM:300,00€
Prekės ženklas: Embarcadero
Embarcadero C++Builder®, dabar su FireMonkey™ – tai unikali, visiškai vizualizuota programų kūrimo aplinka, kurios programavimo kalba yra C++. Ši programa skirta greitam programų kūrimui ir lengvam integravimui į operacines sistemas Windows ir macOS pasitelkiant patrauklią grafinę sąsają. Dv..
7 860,00€
Be PVM:6 495,87€
Prekės ženklas: Embarcadero
Embarcadero C++Builder®, dabar su FireMonkey™ – tai unikali, visiškai vizualizuota programų kūrimo aplinka, kurios programavimo kalba yra C++. Ši programa skirta greitam programų kūrimui ir lengvam integravimui į operacines sistemas Windows ir macOS, pasitelkiant patrauklią grafinę sąsają. D..
4 835,00€
Be PVM:3 995,87€
Prekės ženklas: Embarcadero
Embarcadero C++ Builder®, dabar su FireMonkey™ – tai unikali, visiškai vizualizuota programų kūrimo aplinka, kurios programavimo kalba yra C++. Ši programa skirta greitam programų kūrimui ir lengvam integravimui į operacines sistemas Windows ir macOS, pasitelkiant patrauklią grafinę sąsają. ..
2 050,00€
Be PVM:1 694,22€
Prekės ženklas: Embarcadero
Embarcadero® Delphi® – pats greičiausias būdas sukurti konkrečiai platformai orientuotas programas, turinčias plačiausias galimybes ir funkcijas. Šiuo produktu padedama programos kūrėjui sumažinti laiko kodo kūrimui ir kurti savo programas penkiskart greičiau. Architect versija tinka įmonėms, ..
7 860,00€
Be PVM:6 495,87€
Prekės ženklas: Embarcadero
Embarcadero® Delphi® – pats greičiausias būdas sukurti konkrečiai platformai orientuotas programas, turinčias plačiausias galimybes ir funkcijas. Šiuo produktu padedama programos kūrėjui sumažinti laiko kodo kūrimui ir kurti savo programas penkiskart greičiau. Enterprise versija tinka įmonėm..
4 835,00€
Be PVM:3 995,87€
Prekės ženklas: Embarcadero
Embarcadero® Delphi® – pats greičiausias būdas sukurti konkrečiai platformai orientuotas programas, turinčias plačiausias galimybes ir funkcijas. Šiuo produktu padedama programos kūrėjui sumažinti laiko kodo kūrimui ir kurti savo programas penkiskart greičiau. Professional versija tinka indi..
2 050,00€
Be PVM:1 694,22€
Prekės ženklas: Embarcadero
Tai mažos kainos ir aukštos kokybės, didelio našumo duomenų bazės. Produktas lengvai įdiegiamas, pakankamai mažos talpos ir nereikalaujantis didelių administracinių gabumų. Patikimais ir galingais apsaugos mechanizmais duomenys saugomi nuo įvairių netikėtumų. Programa sklandžiai dirbama Wind..
89,00€
Be PVM:73,55€
Prekės ženklas: Embarcadero
Tai mažos kainos ir aukštos kokybės, didelio našumo duomenų bazės. Produktas lengvai įdiegiamas, pakankamai mažos talpos ir nereikalaujantis didelių administracinių gabumų. Patikimais ir galingais apsaugos mechanizmais, duomenys saugomi nuo įvairių netikėtumų. Programa sklandžiai dirbama Win..
300,00€
Be PVM:247,93€
Prekės ženklas: SQL Manager
EMS SQL Management Studio for InterBase and Firebird – tai visiškai išbaigtas sprendimas skirtas InterBase ir Firebird duomenų bazių administravimui ir plėtrai. Šio komponento pagalba sutelksite dėmesį į visas InterBase ir Firebird duomenų bazės valdymo užduotis. EMS SQL Management Studio..
625,00€
Be PVM:516,53€
Rodoma nuo 1 iki 12 iš 18 (viso puslapių - 2)