Meniu
Jūsų krepšelis

Programavimo ir svetainių kūrimo programos

Prekės ženklas: Adobe
Flash vaizdo klipais ir animaciniais filmais tinklalapiams suteikiama ne tik vaizdingumo, bet leidžiama kurti intuityviai suprantamas naudotojų sąsajas. Adobe Animate – populiariausia programa, skirta kurti interaktyvias animacijas, vaizdo klipus bei juos demonstruoti.Atsisiųsti bandomąją ve..
486,00€
Be PVM:401,65€
Prekės ženklas: Adobe
Adobe Dreamweaver CC – tai internetinių puslapių kūrimo ir redagavimo programa, kuria leidžiama matyti tiek rašomą kodą, tiek galutinį rezultatą. Naudojant galingą kodavimo aplinką ar standartų nustatymo sąsają, dizaineriai ir kūrėjai gali sukurti patrauklias ir interaktyvias svetaines.Atsisių..
486,00€
Be PVM:401,65€
Prekės ženklas: Axure
Axure RP Pro yra programinė įranga, skirta svetainių ir programų prototipų ir specifikacijų kūrimui. Tai galingas dizaino įrankis, leidžiantis kurti labai interaktyvius HTML prototipus žiniatinklio, mobiliųjų ar darbalaukio programų projektams. Tai vienintelis UX įrankis, suteikiantis galią ..
363,00€
Be PVM:300,00€
Prekės ženklas: JetBrains
Pagal paskutines apklausas, JetBrains PhpStorm yra populiariausia IDE sistema tarp PHP programuotojų. Galingi jos įrankiai leidžia iškart matyti pabrauktas klaidas, patogiai dirbti su kodo kontrolės sistemomis ir testavimo įrankiais, greitai kurti projektų šablonus ir kt. PhpStorm puiki..
300,00€
Be PVM:247,93€
Prekės ženklas: JetBrains
JetBrains WebStorm programinė įranga rekomenduojama dirbantiems tik su JavaScript arba su front–end (JS, CSS, HTML). Su JetBrains WebStorm kūrimo patirtis tampa malonesnė, programa automatizuoja įprastą darbą ir padeda lengvai atlikti sudėtingas užduotis. Galingi programos įrankiai leidžia iškar..
191,00€
Be PVM:157,85€
Prekės ženklas: Embarcadero
Embarcadero C++Builder®, dabar su FireMonkey™ – tai unikali, visiškai vizualizuota programų kūrimo aplinka, kurios programavimo kalba yra C++. Ši programa skirta greitam programų kūrimui ir lengvam integravimui į operacines sistemas Windows ir macOS pasitelkiant patrauklią grafinę sąsają. Dv..
7 860,00€
Be PVM:6 495,87€
Prekės ženklas: Embarcadero
Embarcadero C++Builder®, dabar su FireMonkey™ – tai unikali, visiškai vizualizuota programų kūrimo aplinka, kurios programavimo kalba yra C++. Ši programa skirta greitam programų kūrimui ir lengvam integravimui į operacines sistemas Windows ir macOS, pasitelkiant patrauklią grafinę sąsają. D..
4 835,00€
Be PVM:3 995,87€
Prekės ženklas: Embarcadero
Embarcadero C++ Builder®, dabar su FireMonkey™ – tai unikali, visiškai vizualizuota programų kūrimo aplinka, kurios programavimo kalba yra C++. Ši programa skirta greitam programų kūrimui ir lengvam integravimui į operacines sistemas Windows ir macOS, pasitelkiant patrauklią grafinę sąsają. ..
2 050,00€
Be PVM:1 694,22€
Prekės ženklas: Embarcadero
Embarcadero® Delphi® – pats greičiausias būdas sukurti konkrečiai platformai orientuotas programas, turinčias plačiausias galimybes ir funkcijas. Šiuo produktu padedama programos kūrėjui sumažinti laiko kodo kūrimui ir kurti savo programas penkiskart greičiau. Architect versija tinka įmonėms, ..
7 860,00€
Be PVM:6 495,87€
Prekės ženklas: Embarcadero
Embarcadero® Delphi® – pats greičiausias būdas sukurti konkrečiai platformai orientuotas programas, turinčias plačiausias galimybes ir funkcijas. Šiuo produktu padedama programos kūrėjui sumažinti laiko kodo kūrimui ir kurti savo programas penkiskart greičiau. Enterprise versija tinka įmonėm..
4 835,00€
Be PVM:3 995,87€
Prekės ženklas: Embarcadero
Embarcadero® Delphi® – pats greičiausias būdas sukurti konkrečiai platformai orientuotas programas, turinčias plačiausias galimybes ir funkcijas. Šiuo produktu padedama programos kūrėjui sumažinti laiko kodo kūrimui ir kurti savo programas penkiskart greičiau. Professional versija tinka indi..
2 050,00€
Be PVM:1 694,22€
Prekės ženklas: Embarcadero
Tai mažos kainos ir aukštos kokybės, didelio našumo duomenų bazės. Produktas lengvai įdiegiamas, pakankamai mažos talpos ir nereikalaujantis didelių administracinių gabumų. Patikimais ir galingais apsaugos mechanizmais duomenys saugomi nuo įvairių netikėtumų. Programa sklandžiai dirbama Wind..
89,00€
Be PVM:73,55€
Prekės ženklas: Embarcadero
Tai mažos kainos ir aukštos kokybės, didelio našumo duomenų bazės. Produktas lengvai įdiegiamas, pakankamai mažos talpos ir nereikalaujantis didelių administracinių gabumų. Patikimais ir galingais apsaugos mechanizmais, duomenys saugomi nuo įvairių netikėtumų. Programa sklandžiai dirbama Win..
300,00€
Be PVM:247,93€
Prekės ženklas: SQL Manager
EMS SQL Management Studio for InterBase and Firebird – tai visiškai išbaigtas sprendimas skirtas InterBase ir Firebird duomenų bazių administravimui ir plėtrai. Šio komponento pagalba sutelksite dėmesį į visas InterBase ir Firebird duomenų bazės valdymo užduotis. EMS SQL Management Studio..
625,00€
Be PVM:516,53€
Prekės ženklas: SQL Manager
EMS SQL Management Studio for MySQL – tai visiškai išbaigtas sprendimas, skirtas MySQL duomenų bazių administravimui ir plėtrai. Šio komponento pagalba sutelksite dėmesį į visas MySql duomenų bazės valdymo užduotis. SQL Management Studio sukurta administruoti, valdyti duomenų bazes ir ..
580,00€
Be PVM:479,34€
Prekės ženklas: SQL Manager
EMS SQL Management Studio for PostgreSQL – tai visiškai išbaigtas sprendimas skirtas PostgreSQL duomenų bazių administravimui ir plėtrai. Šio komponento pagalba sutelksite dėmesį į visas kritines PostgreSQL duomenų bazės valdymo užduotis. EMS SQL Management Studio sukurta administruoti, vald..
625,00€
Be PVM:516,53€
Prekės ženklas: SQL Manager
EMS SQL Management Studio for SQL Server – tai visiškai išbaigtas sprendimas skirtas Microsoft SQL Server duomenų bazių administravimui ir plėtrai. Šio komponento pagalba sutelksite dėmesį į visas kritines MS SQL Server duomenų bazės valdymo užduotis. EMS SQL Management Studio for SQL S..
625,00€
Be PVM:516,53€
Prekės ženklas: WordPress
Mokymai gali vykti nuotoliniai arba auditoriniai. Nuotoliniai mokymai, kaip ir auditoriniai, vyksta tiesioginiu bendravimu su dėstytoju, ne įrašų žiūrėjimu. Bet kurių mokymų metu galima užduoti klausimus dėstytojui. Norint dalyvauti mokymuose – būtini bendrieji kompiuterinio raštingumo..
0,00€
Be PVM:0,00€
Rodoma nuo 1 iki 18 iš 18 (viso puslapių - 1)