Meniu
Jūsų krepšelis

Embarcadero

Prekės ženklas: Embarcadero
Embarcadero C++Builder®, dabar su FireMonkey™ – tai unikali, visiškai vizualizuota programų kūrimo aplinka, kurios programavimo kalba yra C++. Ši programa skirta greitam programų kūrimui ir lengvam integravimui į operacines sistemas Windows ir macOS pasitelkiant patrauklią grafinę sąsają. Dv..
7 860,00€
Be PVM:6 495,87€
Prekės ženklas: Embarcadero
Embarcadero C++Builder®, dabar su FireMonkey™ – tai unikali, visiškai vizualizuota programų kūrimo aplinka, kurios programavimo kalba yra C++. Ši programa skirta greitam programų kūrimui ir lengvam integravimui į operacines sistemas Windows ir macOS, pasitelkiant patrauklią grafinę sąsają. D..
4 835,00€
Be PVM:3 995,87€
Prekės ženklas: Embarcadero
Embarcadero C++ Builder®, dabar su FireMonkey™ – tai unikali, visiškai vizualizuota programų kūrimo aplinka, kurios programavimo kalba yra C++. Ši programa skirta greitam programų kūrimui ir lengvam integravimui į operacines sistemas Windows ir macOS, pasitelkiant patrauklią grafinę sąsają. ..
2 050,00€
Be PVM:1 694,22€
Prekės ženklas: Embarcadero
Embarcadero® Delphi® – pats greičiausias būdas sukurti konkrečiai platformai orientuotas programas, turinčias plačiausias galimybes ir funkcijas. Šiuo produktu padedama programos kūrėjui sumažinti laiko kodo kūrimui ir kurti savo programas penkiskart greičiau. Architect versija tinka įmonėms, ..
7 860,00€
Be PVM:6 495,87€
Prekės ženklas: Embarcadero
Embarcadero® Delphi® – pats greičiausias būdas sukurti konkrečiai platformai orientuotas programas, turinčias plačiausias galimybes ir funkcijas. Šiuo produktu padedama programos kūrėjui sumažinti laiko kodo kūrimui ir kurti savo programas penkiskart greičiau. Enterprise versija tinka įmonėm..
4 835,00€
Be PVM:3 995,87€
Prekės ženklas: Embarcadero
Embarcadero® Delphi® – pats greičiausias būdas sukurti konkrečiai platformai orientuotas programas, turinčias plačiausias galimybes ir funkcijas. Šiuo produktu padedama programos kūrėjui sumažinti laiko kodo kūrimui ir kurti savo programas penkiskart greičiau. Professional versija tinka indi..
2 050,00€
Be PVM:1 694,22€
Prekės ženklas: Embarcadero
Tai mažos kainos ir aukštos kokybės, didelio našumo duomenų bazės. Produktas lengvai įdiegiamas, pakankamai mažos talpos ir nereikalaujantis didelių administracinių gabumų. Patikimais ir galingais apsaugos mechanizmais duomenys saugomi nuo įvairių netikėtumų. Programa sklandžiai dirbama Wind..
89,00€
Be PVM:73,55€
Prekės ženklas: Embarcadero
Tai mažos kainos ir aukštos kokybės, didelio našumo duomenų bazės. Produktas lengvai įdiegiamas, pakankamai mažos talpos ir nereikalaujantis didelių administracinių gabumų. Patikimais ir galingais apsaugos mechanizmais, duomenys saugomi nuo įvairių netikėtumų. Programa sklandžiai dirbama Win..
300,00€
Be PVM:247,93€
Rodoma nuo 1 iki 8 iš 8 (viso puslapių - 1)