Meniu
Jūsų krepšelis

SQL Manager

Prekės ženklas: SQL Manager
EMS SQL Management Studio for InterBase and Firebird – tai visiškai išbaigtas sprendimas skirtas InterBase ir Firebird duomenų bazių administravimui ir plėtrai. Šio komponento pagalba sutelksite dėmesį į visas InterBase ir Firebird duomenų bazės valdymo užduotis. EMS SQL Management Studio..
625,00€
Be PVM:516,53€
Prekės ženklas: SQL Manager
EMS SQL Management Studio for MySQL – tai visiškai išbaigtas sprendimas, skirtas MySQL duomenų bazių administravimui ir plėtrai. Šio komponento pagalba sutelksite dėmesį į visas MySql duomenų bazės valdymo užduotis. SQL Management Studio sukurta administruoti, valdyti duomenų bazes ir ..
580,00€
Be PVM:479,34€
Prekės ženklas: SQL Manager
EMS SQL Management Studio for PostgreSQL – tai visiškai išbaigtas sprendimas skirtas PostgreSQL duomenų bazių administravimui ir plėtrai. Šio komponento pagalba sutelksite dėmesį į visas kritines PostgreSQL duomenų bazės valdymo užduotis. EMS SQL Management Studio sukurta administruoti, vald..
625,00€
Be PVM:516,53€
Prekės ženklas: SQL Manager
EMS SQL Management Studio for SQL Server – tai visiškai išbaigtas sprendimas skirtas Microsoft SQL Server duomenų bazių administravimui ir plėtrai. Šio komponento pagalba sutelksite dėmesį į visas kritines MS SQL Server duomenų bazės valdymo užduotis. EMS SQL Management Studio for SQL S..
625,00€
Be PVM:516,53€
Rodoma nuo 1 iki 4 iš 4 (viso puslapių - 1)