Meniu
Jūsų krepšelis

Nuotraukų redagavimo programos

Prekės ženklas: ACDSee
ACDSee Photo Studio Home – tai ideali nuotraukų redagavimo programa mėgėjams fotografams, kurie fotografija užsiima labiau kaip pomėgiu, tačiau savo užfiksuotus vaizdus nori pakelti į aukštesnį lygį. Programinė įranga tokiems vartotojams leidžia optimizuoti darbo eigą ir redagavimo procesą&nbs..
64,00€
Be PVM:52,89€
Prekės ženklas: ACDSee
ACDSee Photo Studio Professional – tai nuotraukų redagavimo ir tvarkymo programa, sukurta profesionaliems fotografams ir pažengusiems mėgėjams, kurie naudojasi DSLR ir dirba su RAW failais. Automatinio redagavimo funkcija leidžia greitai atlikti nuotraukų redagavimą ir pamiršti ilgas varginanč..
108,00€
Be PVM:89,26€
Prekės ženklas: ACDSee
ACDSee Photo Studio for Mac – tai nuotraukų redagavimo ir tvarkymo programa, sukurta profesionaliems fotografams ir pažengusiems mėgėjams, kurie naudojasi DSLR ir dirba su RAW failais. Automatinio redagavimo funkcija leidžia greitai atlikti nuotraukų redagavimą ir pamiršti ilgas varginančias v..
108,00€
Be PVM:89,26€
Prekės ženklas: Adobe
Adobe Photoshop Elements – tai supaprastinta piešimo ir grafikos redagavimo programa, kuria leidžiama kurti realistinius piešinius ir redaguoti vaizdus. Programoje yra pagrindinės Adobe Photoshop funkcijos ir efektai. Naujausia versija papildyta galimybe mėgstamiausius kadrus padaryti judanč..
99,00€
Be PVM:81,82€
Adobe Creative Cloud All Apps (1 metams)
Populiaru -19 %
Prekės ženklas: Adobe
Adobe Creative Cloud All Apps – tai programų ir paslaugų rinkinys, suteikiantis prenumeratoriams prieigą prie programinės įrangos, skirtos aukštos kokybės fotografijos, grafinio dizaino, vaizdo įrašų darbams bei naudotojų aplinkai ir interneto turiniui kurti. Visos programos valdomos ..
859,00€ 1 065,00€
Be PVM:709,92€
Adobe Illustrator (1 metams)
Populiaru
Prekės ženklas: Adobe
Adobe Illustrator programinė įranga skirta ateities vektorinei grafikai kurti. Kūrybinės minties nevaržančios funkcijos ir galingos priemonės leidžia sukurti neprilygstamos kokybės grafikos darbus, skirtus spausdinti, publikuoti internete ar realizuoti kitose leidybos srityse. Sumaniomis Ado..
455,00€
Be PVM:376,03€
Adobe InDesign (1 metams)
Populiaru
Prekės ženklas: Adobe
Adobe InDesign – tai maketavimo programinė įranga, skirta spaudai ir skaitmeniniam turiniui kurti. Naudojantis šia programa galima kurti ir publikuoti knygas, skaitmeninius žurnalus, el. knygas, plakatus, interaktyvius internetinius dokumentus bei įgyvendinti kitus įspūdingus, su maketavimu ..
455,00€
Be PVM:376,03€
Adobe Photoshop (1 metams)
Populiaru
Prekės ženklas: Adobe
Adobe Photoshop CC – populiariausia piešimo ir grafikos redagavimo programa, kuria leidžiama kurti realistinius piešinius ir redaguoti vaizdus. Programa naudojama visame pasaulyje profesionalių fotografų, dizainerių ir fotografų–mėgėjų. Galingais programinės įrangos redagavimo įrankiais ir n..
455,00€
Be PVM:376,03€
Prekės ženklas: Affinity
Affinity Designer yra profesionali vektorinės grafikos dizaino programinė įranga, dažnai pasirenkama profesionalių iliustratorių, interneto dizainerių, žaidimų kūrėjų ir kitų. Visi programos įrankiai ir funkcijos yra sukurti atsižvelgiant į profesionalų poreikius. Su Affinity Designer gali..
54,99€
Be PVM:45,45€
Affinity Photo
Populiaru
Prekės ženklas: Affinity
Affinity Photo yra profesionali, greita ir sklandi nuotraukų redagavimo programa, siūlanti daugybę redagavimo įrankių, kurie yra sukurti pasitelkus į pagalbą kūrybos ir fotografijos specialistus. Affinity Photo, be pagrindinių nuotraukų redagavimo funkcijų, suteikia galimybę redaguoti ir RAW f..
54,99€
Be PVM:45,45€
Prekės ženklas: Ashampoo
Ashampoo Photo Commander – tai nuotraukų tvarkymo, redagavimo ir kūrimo programa, apimanti daugiau nei 200 nuotraukų funkcijų! Programa leidžiama peržiūrėti įvairių formatų nuotraukas, sukurti skaidrių demonstracijas, kalendorius ar atvirukus, nesunkiai atlikti pagrindinius redagavimo ..
49,00€
Be PVM:40,50€
Prekės ženklas: Corel
Corel Painter – tai pasaulyje pirmaujanti piešimo programa, sukurta tiek profesionaliems menininkams, tiek mėgėjams. Joje gausu pažangių piešimo įrankių, tokių kaip: gyvi teptukai, skaitmeninis dažymas, įspūdingi šepetėliai, popieriaus tekstūros, akvarelė ir kt. Visa tai nepalieka abejingų n..
424,00€
Be PVM:350,41€
Rodoma nuo 1 iki 12 iš 18 (viso puslapių - 2)