Meniu
Jūsų krepšelis

Inžinerinės programos

Prekės ženklas: Ashampoo
Ashampoo 3D CAD Architecture programa skirta visiems, norintiems įgyvendinti savo architektūrines vizijas. Integruotas žingsnis po žingsnio vedlys padeda lengvai ir greitai gauti patikimus rezultatus, pamatyti savo projektą iš šono bei pastebėti trūkstamas dalis ar dalis, kurioms reikia daug..
79,00€
Be PVM:65,29€
Prekės ženklas: Ashampoo
Ashampoo Home Designer programa skirta kurti būsto modelį, apstatyti jį 3D baldais, padeda išvengti klaidų planuojant vidines erdves. Programa apima viską – pradedant durimis, langais, balkonais ir automobilių aikštelėmis, baigiant sanitarinėmis ir elektros instaliacijomis, įskaitant fotovol..
49,00€
Be PVM:40,50€
Autodesk AutoCAD (1 metams)
Populiaru
Prekės ženklas: Autodesk
Autodesk AutoCAD – tai kompiuterinio projektavimo programinė įranga, kuria naudojasi architektai, inžinieriai ir statybų profesionalai, norėdami sukurti tikslius 2D ir 3D brėžinius. Programa apima specifines ypatybes ir objektus, skirtus architektūrai, mechaninei inžinerijai, elektros ..
2 342,00€
Be PVM:1 935,54€
Autodesk AutoCAD LT (1 metams)
Populiaru
Prekės ženklas: Autodesk
Autodesk AutoCAD LT – tai kompiuterinio projektavimo programinė įranga, kuria naudojasi architektai, inžinieriai, statybų profesionalai ir dizaineriai. Programine įranga galima kurti, redaguoti ir peržiūrėti CAD brėžinius, naudojant išsamius piešimo, redagavimo ir komentavimo įrankių ri..
575,00€
Be PVM:475,21€
Prekės ženklas: Pixologic
ZBrush yra skaitmeninių skulptūrų ir tapybos programa, savo funkcionalumu sukėlusi revoliuciją 3D pramonėje. Programa leidžia sukurti tiek, kiek leidžia sukurti žmogaus vaizduotė. Šiuolaikiškas ir elegantiškas ZBrush darbalaukis siūlo daugelį pažangiausių pasaulio įrankių, skirtų šiuolaikini..
895,00€
Be PVM:739,67€
Prekės ženklas: MathWorks
MATLAB yra programavimo aplinka, skirta algoritmų kūrimui, duomenų analizei, vizualizavimui ir skaitmeniniam skaičiavimui. Su MATLAB programine įranga galima spręsti skaičiavimo technines problemas greičiau nei su tradicinėmis programavimo kalbomis (C, C++, Fortran). Programą galima naudoti ..
2 419,00€
Be PVM:1 999,17€
Prekės ženklas: OriginLab
Origin – tai programinė įranga, skirta duomenų analizei bei kokybiškiems grafikams kurti ir programuoti, skirta mokslininkams ir inžinieriams, kuriems reikia analizuoti, sudaryti grafikus ir profesionaliai pateikti duomenis. Programoje yra galingi įrankiai, kuriais galima atlikti smailės i..
1 440,00€
Be PVM:1 190,08€
Prekės ženklas: progeSOFT
ProgeCAD Professional yra 2D / 3D projektavimo programa, sukurta inžineriniams, architektams, projektuotojams, mechanikams, mokslininkams, geodezininkams dirbti CAD aplinkoje. Šia programa palaikomi ir kitų braižymo programų, tokių kaip AutoCAD, ZWCAD"failai, įdiegta DWG blokų biblioteka.Atsis..
338,00€
Be PVM:279,34€
Prekės ženklas: ZWSOFT
Braižymo programos ZWCAD Professional versija skirta specialistams, kurie dirba su 3D redagavimo funkcija. Šia programa galima atverti AutoCAD ar analogiškomis programomis sukurtus failus, juos keisti, taisyti ir išsaugoti. Architektai, inžinieriai, dizaineriai ir kiekvienas, kuris kuria auk..
900,00€
Be PVM:743,80€
Prekės ženklas: ZWSOFT
ZWCAD Standard – tai braižymo programa, skirta specialistams, kuriems nebūtina 3D redagavimo funkcija. Su šia programa galima kurti, redaguoti, išsaugoti ir spausdinti darbus DWG/DXF formatu, taip pat galima atverti AutoCAD ar analogiškomis programomis sukurtus failus, juos keisti, taisyti ..
755,00€
Be PVM:623,97€
Prekės ženklas: PTC
PTC Mathcad Prime yra pasaulyje pirmaujanti matematinių skaičiavimų priemonė nuo 1986 m., kuria naudojasi daugiau nei 2 milijonai inžinierių bei 2000 universitetų visame pasaulyje. Tai programinės įrangos paketas, specializuotas matematinių, techninių ir ekonominių uždavinių sprendimui, daro..
871,00€
Be PVM:719,83€
Rodoma nuo 1 iki 11 iš 11 (viso puslapių - 1)