Meniu
Jūsų krepšelis

Trimble

Prekės ženklas: Trimble
SketchUp Pro yra galinga 3D modeliavimo ir braižymo programinė įranga, kurią naudoja architektai, dizaineriai, inžinieriai ir kitų sričių specialistai. Dėl savo paprastumo, lankstumo ir stabilumo yra lengvai pritaikoma bet kurioje projekto stadijoje, nepriklausomai nuo projekto dydžio. Programa pasi..
407,00€
Be PVM:336,36€
Prekės ženklas: Trimble
SketchUp Studio yra išsamus 3D modeliavimo sprendimas, sukurtas profesionalams, siekiantiems tikslumo ir kokybės. Šios programinės įrangos paketą sudaro SketchUp Pro įrankiai bei papildiniai, tokie kaip Revit Importer, kuris leidžia importuoti Revit modelius tiesiai į SketchUp, V-Ray 6, skirtą aukšt..
873,00€
Be PVM:721,49€
Prekės ženklas: Trimble
SketchUp Studio Education yra išsamus 3D modeliavimo programinės įrangos rinkinys, skirtas studentams bei dėstytojams naudoti klasėse arba individualiai savo asmeniniuose kompiuteriuose. Šis paketas siūlo įvairias funkcijas, kurios padeda kurti ir analizuoti projektus, užtikrinant aukščiausią kokybę..
64,00€
Be PVM:52,89€
Prekės ženklas: Trimble
SketchUp Studio Education su Chaos V-Ray papildiniu yra išsamus 3D modeliavimo programinės įrangos rinkinys, skirtas studentams bei dėstytojams naudoti klasėse arba individualiai savo asmeniniuose kompiuteriuose. Šis paketas siūlo įvairias funkcijas, kurios padeda kurti, analizuoti ir vizualizuoti p..
226,00€
Be PVM:186,78€
Prekės ženklas: Trimble
SketchUp Studio Education tinklinė licencija yra išsamus 3D modeliavimo programinės įrangos rinkinys, skirtas diegti stacionariuose klasių kompiuteriuose. Licencijos veikia aktyvuojant su autorizacijos kodu. Licencijų paketas siūlo įvairias funkcijas, kurios padeda kurti projektus, užtikrinant aukšč..
35,00€
Be PVM:28,93€
Rodoma nuo 1 iki 5 iš 5 (viso puslapių - 1)