Meniu
Jūsų krepšelis

Video redagavimo programos

Prekės ženklas: Adobe
Adobe After Effects CC – lyderiaujanti, plataus naudojimo, animacinės ir kompiuterinės grafikos efektų kūrimo programa. Patogi, su daug naudingų įrankių ir plačia integracija su kitomis populiariomis video redagavimo ar 3D modeliavimo programomis (Adobe Premiere Pro, Maxon Cinema 4D). Na..
455,00€
Be PVM:376,03€
Prekės ženklas: Adobe
Su Adobe Premiere Pro programine įranga video failai redaguojami greitai ir patogiai. Programa sujungia neįtikėtiną efektyvumą su patogiu valdymu ir daugybę fantastiškų kūrybinių funkcijų. Nauji papildiniai, tokie kaip virpesių stabilizatorius leidžia stabilizuoti virpesius filmuotoje medžia..
455,00€
Be PVM:376,03€
Prekės ženklas: Corel
Corel VideoStudio – tai vaizdo redaktorius, skirtas redaguoti vaizdo ir garso įrašus. Pažangiais efektais galima sukurti šeimos filmus, skaidrių peržiūras, prezentacijas ir trumpametražius filmukus. Visa sukurta medžiaga galima lengvai ir greitai pasidalinti internete. Naujausia programos v..
61,00€
Be PVM:50,41€
Prekės ženklas: CyberLink
Galingi CyberLink PowerDirector Ultimate video failų redagavimo įrankiai suteikia begalines galimybes sukurti aukštos kokybės video darbus. Naudojantis naujais pažangiais kaukių įrankiais, galima sukurti hiperrealistinių vaizdų kompozicijas ar išraiškingus siurrealistinius kadrus, neprilygst..
139,00€
Be PVM:114,88€
Prekės ženklas: CyberLink
Naująja CyberLink Power Director Ultra programinės įrangos versija buvo pakelta video failų redagavimo programų kartelė. Greitesnė, papildyta naujomis galimybėmis ir dar paprastesnė naudoti, su begale naujų funkcijų, efektų, papildomų objektų. Intuityvūs redagavimo įrankiai, aukščiausios kok..
99,00€
Be PVM:81,82€
Prekės ženklas: Magix
Magix VEGAS Edit – tai galinga, intuityvi vaizdo įrašų redagavimo programa, skirta turinio kūrėjams. Programa lengvai galima sukurti YouTube vaizdo įrašus, mokymo programas ar produktų prezentacijas bei visą tai eksportuoti į socialinę žiniasklaidą. Gausybė filtrų ir efektų, animuoti pavadinimai, ta..
248,00€
Be PVM:204,96€
Prekės ženklas: Magix
Magix VEGAS Post tai programinės įrangos paketas, suteikiantis visus įrankius, reikalingus profesionaliam vaizdo redagavimui, judesio grafikai, vaizdo kompozicijai bei garso dizainui kurti. Programinės įrangos esmė yra vaizdo įrašų redagavimas naudojant VEGAS Pro, tačiau VEGAS Post papildo dvi..
599,00€
Be PVM:495,04€
Magix VEGAS Pro
Populiaru
Prekės ženklas: Magix
Magix VEGAS Pro – tai profesionali programinė įranga, skirta garso ir vaizdo medžiagos srautų daugiakanaliam įrašymui, redagavimui ir montavimui. Programoje esančiais instrumentais suteikiama galimybė realiu laiku redaguoti ir apdoroti duomenis DV, AVCHD, HDV, SD/HD-SDI ir XDCAM™ formatais i..
398,00€
Be PVM:328,93€
Prekės ženklas: Pinnacle
Pinnacle yra viena iš pirmaujančių pasaulyje kompanijų garso ir vaizdo redagavimo programų kūrimo srityje. Dėka naujų technologijų, programa galima greitai importuoti vaizdo medžiagą, nuotraukas, muziką, HD kokybės vaizdus, o paprastais pagalbiniais įrankiais visa tai galima lengvai redaguot..
60,45€
Be PVM:49,96€
Prekės ženklas: Pinnacle
Pinnacle Studio Plus – tai video redagavimo programa su daugiau funkcijų ir papildomų nemokamų paketų, tad vartotojui nebereikia nieko papildomai įsigyti, nes viskas yra Pinnacle Studio Plus programoje – unikalių animacijų, perėjimų, temų, tekstų ir daug kitų kūrybinių įrankių. Pinnacle b..
100,00€
Be PVM:82,64€
Pinnacle Studio Ultimate
Populiaru
Prekės ženklas: Pinnacle
Pinnacle Studio Ultimate programinės įrangos versija yra pati funkcionaliausia iš visų Pinnacle Studio programų. Prie jau išvardintų priedų ir efektų pridedami virtualūs fonai, kuriais leidžiama sukurti savo unikalų foną, yra kameros kampų keitimo funkcija, galima sukurti animacijos, lietau..
131,00€
Be PVM:108,26€
Wondershare Filmora Business (1 metams)
Nauja
Prekės ženklas: Wondershare
Wondershare Filmora – tai video failų redagavimo programa, kuri patiks tiems, kurie nori sukurti gražius ir kokybiškus video darbus greitai ir be didelių pastangų. Programa orientuota į greitą, paprastą, bet malonią video redagavimo patirtį, pasižymi pažangiomis funkcijomis, kurios leid..
178,00€
Be PVM:147,11€
Rodoma nuo 1 iki 12 iš 12 (viso puslapių - 1)