Meniu
Jūsų krepšelis

Biurams

Prekės ženklas: ABBYY
ABBYY FineReader Standard – tai programinė įranga, skirta darbui su skaitmeniniais PDF ar skenuotais dokumentais, turinti visas reikalingiausias funkcijas. Dirbtiniu intelektu pagrįsta OCR technologija, už kurią ABBYY FineReader programa vertinama labiausiai, leidžia konvertuoti ir redagu..
116,00€
Be PVM:95,87€
Prekės ženklas: ABBYY
ABBYY FineReader Corporate – tai programinė įranga, skirta darbui su skaitmeniniais PDF ar skenuotais dokumentais, turinti visas reikalingiausias funkcijas. Dirbtiniu intelektu pagrįsta OCR technologija, už kurią ABBYY FineReader programa vertinama labiausiai, leidžia konvertuoti ir redag..
164,00€
Be PVM:135,54€
Prekės ženklas: Adobe
Adobe Acrobat Standard DC – patikimas sprendimas sklandžiam darbui su PDF dokumentais. Šia programa galima kurti, redaguoti, pasirašyti bei stebėti dokumentų būseną iš bet kur ir bet kada – visuose darbalaukiuose, naršyklėse ir mobiliuosiuose įrenginiuose. Sukurta ir patobulinta atsižvelgiant į ..
210,00€
Be PVM:173,55€
Adobe Acrobat Pro DC (1 metams)
Populiaru
Prekės ženklas: Adobe
Adobe Acrobat Pro DC – profesionali programinė įranga, skirta produktyviai ir saugiai atlikti darbus su PDF failais. Programa leidžiama kurti, redaguoti, pasirašyti bei stebėti dokumentų būseną iš bet kur ir bet kada – visuose darbalaukiuose, naršyklėse ir mobiliuosiuose įrenginiuose. Suk..
245,00€
Be PVM:202,48€
Adobe Creative Cloud All Apps (1 metams)
Populiaru -19 %
Prekės ženklas: Adobe
Adobe Creative Cloud All Apps – tai programų ir paslaugų rinkinys, suteikiantis prenumeratoriams prieigą prie programinės įrangos, skirtos aukštos kokybės fotografijos, grafinio dizaino, vaizdo įrašų darbams bei naudotojų aplinkai ir interneto turiniui kurti. Visos programos valdomos ..
859,00€ 1 065,00€
Be PVM:709,92€
Prekės ženklas: ESET
ESET Internet Security antivirusinė programa visomis kryptimis blokuoja potencialias atakas, kad užtikrintų aukščiausio lygio apsaugą naudojantis elektronine bankininkyste, bendraujant socialiniuose tinkluose, žaidžiant internete ar apsiperkant elektroninėse parduotuvėse. Programa pasižymi i..
44,00€
Be PVM:36,36€
Prekės ženklas: ESET
ESET Smart Security Premium – tai visapusiška ir patikima antivirusinė programa, užtikrinanti duomenų bei slaptažodžių saugumą, greitai ir lengvai įdiegiama bei atnaujinama. Programa pasižymi itin pažangia įrenginio apsauga, antišnipinėjimu, asmenine ugniasiene, tėvų kontrole, mašinų moky..
54,00€
Be PVM:44,63€
Prekės ženklas: Foxit
Foxit PDF Editor – tai programinė įranga, skirta kurti, redaguoti, konvertuoti bei eksportuoti PDF failus. Lengvai valdoma programa leidžia redaguoti tekstą, perkelti pastraipas bei pakeisti jų dydį, redaguoti šriftą, keisti puslapio maketo savybes, sujungti kelis failus į vieną PDF dokument..
174,00€
Be PVM:143,80€
Prekės ženklas: Foxit
Foxit PDF Editor Pro –  tai daugiau funkcijų turinti programinė įranga, skirta kurti, redaguoti, konvertuoti bei eksportuoti PDF failus. Programa galima pasirašyti dokumentus skaitmeniniu parašu, kurti profesionaliai atrodančias interaktyvias PDF formas arba užpildyti standartine..
224,00€
Be PVM:185,12€
Microsoft 365 (1 vartotojui/1 metams)
Populiaru
Prekės ženklas: Microsoft
Microsoft 365 – tai programų paketas, kuris apima tik Office programas, tokias kaip Word, Excel, PowerPoint, Publisher (tik AK), Access (tik AK), Outlook bei turi debesies failų saugyklą. Programų paketas labiausiai atitinka įmonių poreikius, kurioms reikia minėtų programų..
127,00€
Be PVM:104,96€
Prekės ženklas: Microsoft
Microsoft 365 – tai programų paketas, kurį sudaro mobiliesiems įrenginiams skirtos Office programų versijos, plačiai naudojami bendradarbiavimo įrankiai, el. pašto ir kalendoriaus funkcijos, saugios debesies saugyklos. Basic versija labiausiai atitinka įmonių poreikius, kurioms reikalingi nu..
73,00€
Be PVM:60,33€
Microsoft 365 Business Standard (1 vartotojui/1 metams)
Populiaru
Prekės ženklas: Microsoft
Microsoft 365 Business Standard – tai programų paketas, kurį sudaro Office programos, skirtos asmeniniams ar MAC kompiuteriams, su mobiliesiems įrenginiams skirtomis Office programų versijomis, plačiai naudojami bendradarbiavimo įrankiai, el. pašto ir kalendoriaus funkcijos, saugios debesies..
152,00€
Be PVM:125,62€
Rodoma nuo 1 iki 12 iš 34 (viso puslapių - 3)