Meniu
Jūsų krepšelis

Namams

Microsoft Office Home & Business
Populiaru
Prekės ženklas: Microsoft
Microsoft Office Home & Business – tai biuro programų rinkinys, reikalingas produktyviai atlikti ar tęsti darbą biure, namuose ar kelyje. El. pašto, planavimo ir užduočių sąrašo įrankiai programoje Outlook leidžia būti pasiekiamiems visą laiką. Dėl raiškiosios medijos redagavimo galimybių ..
299,00€
Be PVM:247,11€
Prekės ženklas: Microsoft
Microsoft Office Home & Student programinės įrangos įrankiai studentams ar šeimos nariams padeda veiksmingai atlikti mokyklos ar namų projektus...
149,00€
Be PVM:123,14€
Prekės ženklas: Microsoft
Naujausia operacinės sistemos versija Windows 11 yra papildyta keliais reikšmingais patobulinimais ir lengvai naudojamais įrankiais: modernus ir elegantiškas dizainas, leidžiantis lengvai pasiekti būtiniausius dalykus, galimybė sutvarkyti langus į tinklelius naudojant Snap Layouts, pritaikyti ..
144,00€
Be PVM:119,01€
Prekės ženklas: Magix
Magix Movie Studio – tai vaizdo įrašų redagavimo programinė įranga, skirta turinio kūrėjams ir vaizdo įrašų mėgėjams. Programoje esantys efektyvūs pjovimo įrankiai, plačios optimizavimo parinktys bei efektai leidžia lengvai kurti visų rūšių namų filmus, „YouTube“ vaizdo įrašus, mokymo programas..
59,00€
Be PVM:48,76€
Prekės ženklas: Bitdefender
Bitdefender Antivirus for Mac – tai antivirusinė programa, kuri suteikia absoliučią apsaugą Mac kompiuteriams, neturėdama įtakos jų greičiui ar našumui. Šis galingas sprendimas apima apsaugą nuo visų galimų naujų ir esamų grėsmių – įsilaužimo į įrenginį, kenkėjiškų programų, failų sugadin..
39,00€
Be PVM:32,23€
Prekės ženklas: Bitdefender
Bitdefender Antivirus Plus – tai daugiasluoksnė antivirusinė programa, kuri užtikrina būtiną kompiuterio, su Windows operacine sistema apsaugą. Skenuojami visi interneto, elektroninio pašto bei tiesioginių pranešimų srautai nuo virusų ir šnipinėjimo programų realiuoju laiku, todėl naudojanti..
29,00€
Be PVM:23,97€
Prekės ženklas: Bitdefender
Bitdefender Antivirus Plus – tai daugiasluoksnė antivirusinė programa, kuri užtikrina būtiną kompiuterio, su Windows operacine sistema apsaugą. Skenuojami visi interneto, elektroninio pašto bei tiesioginių pranešimų srautai nuo virusų ir šnipinėjimo programų realiuoju laiku, todėl naudojan..
69,00€
Be PVM:57,02€
Prekės ženklas: Bitdefender
Bitdefender Internet Security – tai daugiasluoksnė antivirusinė programa, kuri užtikrina būtiną kompiuterio, su Windows operacine sistema, apsaugą nuo internetinių grėsmių. Skenuojami visi interneto, elektroninio pašto bei tiesioginių pranešimų srautai nuo virusų ir šnipinėjimo programų real..
49,00€
Be PVM:40,50€
Prekės ženklas: Bitdefender
Bitdefender Mobile Security for Android suteikia absoliučią apsaugą nuo virusų ir kenkėjiškų programų mobiliesiems telefonams ar planšetiniams kompiuteriams, minimaliai eikvodama įrenginio bateriją. Pažangios programos technologijos aptinka, užkerta kelią ir pašalina kibernetines grėsmes, sa..
9,90€
Be PVM:8,18€
Prekės ženklas: Bitdefender
Bitdefender Total Security antivirusinė programa apjungia apsaugą nuo visų galimų internetinių grėsmių – šnipinėjimo, kibernetinių atakų, įsilaužimo į įrenginį, bandymo pavogti asmeninius duomenis ir kt. Aktyvi virusų kontrolė vykdoma realiuoju laiku, todėl naudojantis šia programa sau..
79,00€
Be PVM:65,29€
Prekės ženklas: ESET
ESET HOME Security Essential yra visapusiškas interneto saugumo sprendimas, kuris užtikrina asmeninės informacijos ir įrenginių apsaugą nuo įvairių interneto grėsmių. Ši programinė įranga, kurią sukūrė ESET, pasižymi efektyvia antivirusine apsauga, galingu ugniasienės funkcionalumu ir nuolat..
44,00€
Be PVM:36,36€
Prekės ženklas: ESET
ESET Home Security Premium – tai išskirtinis interneto saugumo sprendimas, kuris suteikia aukštą apsaugos lygį asmeniniams įrenginiams ir duomenims. Ši programinė įranga, kurią sukūrė ESET, pasižymi efektyvia antivirusine apsauga, galingu ugniasienės funkcionalumu ir nuolatiniu atnauj..
54,98€
Be PVM:45,44€
Prekės ženklas: ESET
ESET Home Security Ultimate užtikrina aukščiausią privatumo bei asmeninių įrenginių apsaugos lygį. Programinė įranga pasižymi efektyvia antivirusine apsauga, galingu ugniasienės funkcionalumu, nuolatiniu atnaujinimu, užtikrinančiu, kad saugumo funkcijos visada būtų parengtos atremti nau..
119,98€
Be PVM:99,16€
Prekės ženklas: Kaspersky
Antivirusinė programa Kaspersky Anti-Virus – tai sprendimas, skirtas bazinei Windows kompiuterio apsaugai nuo kenkėjiškų programų. Antivirusinę programą lengva įdiegti ir naudoti. Nelėtindama sistemos darbo, Kaspersky Anti-Virus teikia antivirusinę apsaugą realiuoju laiku, ypač pasižymi paž..
19,00€
Be PVM:15,70€
Prekės ženklas: Kaspersky
Kaspersky Internet Security ativirusinė programa, skirta įrenginiams su Windows, Android, macOS platformomis. Antivirusinę programą lengva įdiegti ir naudoti. Nelėtindama sistemos darbo, programa vykdo antivirusinę apsaugą realiuoju laiku, ypač pasižymi pažangiomis technologijomis blokuojant..
25,00€
Be PVM:20,66€
Prekės ženklas: Norton
Norton AntiVirus Plus suteikia galingą įrenginio ir jame esančios asmeninės informacijos apsaugą. Tai antivirusinė programa, kuri saugo asmeninį ar Mac kompiuterį nuo virusų, šnipinėjimo bei išpirkos reikalaujančių programų realiuoju laiku. Turint šią antivirusinę programą saugu siųstis, dalin..
42,00€
Be PVM:34,71€
Prekės ženklas: Ashampoo
Ashampoo 3D CAD Architecture programa skirta visiems, norintiems įgyvendinti savo architektūrines vizijas. Integruotas žingsnis po žingsnio vedlys padeda lengvai ir greitai gauti patikimus rezultatus, pamatyti savo projektą iš šono bei pastebėti trūkstamas dalis ar dalis, kurioms reikia daug..
79,00€
Be PVM:65,29€
Prekės ženklas: Ashampoo
Ashampoo Backup Pro siūlo visas galimas saugojimo parinktis: sukurti atskirų failų atsarginę kopiją vietiniuose diskuose arba internetinėse saugyklose taip pat atkurti atsargines kopijas bei sistemą, jei įvyksta didelis sistemos gedimas. Ashampoo Backup Pro galima kurti atsargines kopijas tiek savo ..
49,00€
Be PVM:40,50€
Prekės ženklas: Ashampoo
Ashampoo Home Designer programa skirta kurti būsto modelį, apstatyti jį 3D baldais, padeda išvengti klaidų planuojant vidines erdves. Programa apima viską – pradedant durimis, langais, balkonais ir automobilių aikštelėmis, baigiant sanitarinėmis ir elektros instaliacijomis, įskaitant fotovol..
49,00€
Be PVM:40,50€
Prekės ženklas: Ashampoo
Ashampoo Music Studio programinė įranga ne tik leidžia redaguoti muziką, tačiau ir sukurti savo muzikinį kompaktinį diską, pačiam mikrofonu įsirašyti garsus, kurti miksus bei palaikyti tvarką savo muzikos kolekcijoje. Jei įrašas per ilgas, garsas per stiprus arba formatas netinkamas – šia pr..
39,00€
Be PVM:32,23€
Prekės ženklas: Ashampoo
Ashampoo Photo Commander – tai nuotraukų tvarkymo, redagavimo ir kūrimo programa, apimanti daugiau nei 200 nuotraukų funkcijų! Programa leidžiama peržiūrėti įvairių formatų nuotraukas, sukurti skaidrių demonstracijas, kalendorius ar atvirukus, nesunkiai atlikti pagrindinius redagavimo ..
49,00€
Be PVM:40,50€
Prekės ženklas: Ashampoo
Ashampoo Photo Recovery dėka galima susigrąžinti daugumą prarastų nuotraukų iš įvairių atminties įrenginių. Atkūrimo įrankis nuskaito standžiuosius diskus, USB diskus ir atminties korteles, gali atkurti sugadintus failus. Išmanioji paieška leidžia ne tik filtruoti konkrečius formatus, bet ir ieš..
39,00€
Be PVM:32,23€
Prekės ženklas: Ashampoo
Ashampoo Snap yra greičiausias ir lanksčiausias sprendimas užfiksuoti, redaguoti ir bendrinti bet ką ekrane kaip ekrano kopijas ar vaizdo įrašus. Greita momentinė nuotrauka, vaizdo įrašymas ar techninė dokumentacija – Ashampoo Snap turi įrankius, kurių reikia norint greitai ir tvarkingai atlikti dar..
39,00€
Be PVM:32,23€
Prekės ženklas: Ashampoo
WinOptimizer – tai galingas asmeninio kompiuterio automatinio valymo ir derinimo sprendimas, padedantis pasiekti maksimalų našumą. Dažnai operacinės sistemos sulėtėja, tampa nestabilios ir netvarkingos, o svarbių nustatymų trūksta – tuomet kyla grėsmė privatumui, ypač nuo tada, kai Windows ..
49,00€
Be PVM:40,50€
Rodoma nuo 1 iki 24 iš 26 (viso puslapių - 2)