Meniu
Jūsų krepšelis

Inžinieriams

Prekės ženklas: Trimble
SketchUp Pro yra galinga 3D modeliavimo ir braižymo programinė įranga, kurią naudoja architektai, dizaineriai, inžinieriai ir kitų sričių specialistai. Dėl savo paprastumo, lankstumo ir stabilumo yra lengvai pritaikoma bet kurioje projekto stadijoje, nepriklausomai nuo projekto dydžio. Programa pasi..
407,00€
Be PVM:336,36€
Prekės ženklas: Trimble
SketchUp Studio yra paketas sukurtas pažengusiems naudotojams, ieškantiems kompleksiško sprendimo darbo eigai išpildyti. Nuo projekto analizės, sprendimo paruošimo iki vizualizacijų pateikimo įgyvendinimo. Tai yra paketas, kurį sudaro „SketchUp PRO“ įrankiai bei papildiniai: „Revit Importer“*, „Scan..
873,00€
Be PVM:721,49€
Autodesk AutoCAD (1 metams)
Populiaru
Prekės ženklas: Autodesk
Autodesk AutoCAD – tai kompiuterinio projektavimo programinė įranga, kuria naudojasi architektai, inžinieriai ir statybų profesionalai, norėdami sukurti tikslius 2D ir 3D brėžinius. Programa apima specifines ypatybes ir objektus, skirtus architektūrai, mechaninei inžinerijai, elektros ..
2 342,00€
Be PVM:1 935,54€
Autodesk AutoCAD LT (1 metams)
Populiaru
Prekės ženklas: Autodesk
Autodesk AutoCAD LT – tai kompiuterinio projektavimo programinė įranga, kuria naudojasi architektai, inžinieriai, statybų profesionalai ir dizaineriai. Programine įranga galima kurti, redaguoti ir peržiūrėti CAD brėžinius, naudojant išsamius piešimo, redagavimo ir komentavimo įrankių ri..
575,00€
Be PVM:475,21€
Prekės ženklas: MathWorks
MATLAB yra programavimo aplinka, skirta algoritmų kūrimui, duomenų analizei, vizualizavimui ir skaitmeniniam skaičiavimui. Su MATLAB programine įranga galima spręsti skaičiavimo technines problemas greičiau nei su tradicinėmis programavimo kalbomis (C, C++, Fortran). Programą galima naudoti ..
2 419,00€
Be PVM:1 999,17€
Prekės ženklas: OriginLab
Origin – tai programinė įranga, skirta duomenų analizei bei kokybiškiems grafikams kurti ir programuoti, skirta mokslininkams ir inžinieriams, kuriems reikia analizuoti, sudaryti grafikus ir profesionaliai pateikti duomenis. Programoje yra galingi įrankiai, kuriais galima atlikti smailės i..
1 440,00€
Be PVM:1 190,08€
Prekės ženklas: progeSOFT
ProgeCAD Professional yra 2D / 3D projektavimo programa, sukurta inžineriniams, architektams, projektuotojams, mechanikams, mokslininkams, geodezininkams dirbti CAD aplinkoje. Šia programa palaikomi ir kitų braižymo programų, tokių kaip AutoCAD, ZWCAD"failai, įdiegta DWG blokų biblioteka.Atsis..
338,00€
Be PVM:279,34€
Prekės ženklas: ZWSOFT
Braižymo programos ZWCAD Professional versija skirta specialistams, kurie dirba su 3D redagavimo funkcija. Šia programa galima atverti AutoCAD ar analogiškomis programomis sukurtus failus, juos keisti, taisyti ir išsaugoti. Architektai, inžinieriai, dizaineriai ir kiekvienas, kuris kuria auk..
954,00€
Be PVM:788,43€
Prekės ženklas: ZWSOFT
ZWCAD Standard – tai braižymo programa, skirta specialistams, kuriems nebūtina 3D redagavimo funkcija. Su šia programa galima kurti, redaguoti, išsaugoti ir spausdinti darbus DWG/DXF formatu, taip pat galima atverti AutoCAD ar analogiškomis programomis sukurtus failus, juos keisti, taisyti ..
820,00€
Be PVM:677,69€
Prekės ženklas: PTC
PTC Mathcad Prime yra pasaulyje pirmaujantis matematinių skaičiavimų įrankis nuo 1986 m., kuriuo naudojasi daugiau nei 2 milijonai inžinierių bei 2000 universitetų visame pasaulyje. Tai programinės įrangos paketas, specializuotas matematinių, techninių ir ekonominių uždavinių sprendimui, daro ..
890,00€
Be PVM:735,54€
Rodoma nuo 1 iki 10 iš 10 (viso puslapių - 1)