Meniu
Jūsų krepšelis

Microsoft

Microsoft 365 (1 vartotojui/1 metams)
Populiaru
Prekės ženklas: Microsoft
Microsoft 365 – tai programų paketas, kuris apima tik Office programas, tokias kaip Word, Excel, PowerPoint, Publisher (tik AK), Access (tik AK), Outlook bei turi debesies failų saugyklą. Programų paketas labiausiai atitinka įmonių poreikius, kurioms reikia minėtų programų..
127,00€
Be PVM:104,96€
Prekės ženklas: Microsoft
Microsoft 365 – tai programų paketas, kurį sudaro mobiliesiems įrenginiams skirtos Office programų versijos, plačiai naudojami bendradarbiavimo įrankiai, el. pašto ir kalendoriaus funkcijos, saugios debesies saugyklos. Basic versija labiausiai atitinka įmonių poreikius, kurioms reikalingi nu..
73,00€
Be PVM:60,33€
Microsoft 365 Business Standard (1 vartotojui/1 metams)
Populiaru
Prekės ženklas: Microsoft
Microsoft 365 Business Standard – tai programų paketas, kurį sudaro Office programos, skirtos asmeniniams ar MAC kompiuteriams, su mobiliesiems įrenginiams skirtomis Office programų versijomis, plačiai naudojami bendradarbiavimo įrankiai, el. pašto ir kalendoriaus funkcijos, saugios debesies..
152,00€
Be PVM:125,62€
Prekės ženklas: Microsoft
Microsoft 365 Business Premium – tai programų paketas, kurį sudaro Office programos, skirtos asmeniniams ar MAC kompiuteriams, su mobiliesiems įrenginiams skirtomis Office programų versijomis, plačiai naudojami bendradarbiavimo įrankiai, el. pašto ir kalendoriaus funkcijos, saugios debesies ..
269,00€
Be PVM:222,31€
Prekės ženklas: Microsoft
Microsoft Office Home & Student programinės įrangos įrankiai studentams ar šeimos nariams padeda veiksmingai atlikti mokyklos ar namų projektus...
149,00€
Be PVM:123,14€
Microsoft Office Home & Business
Populiaru -10 %
Prekės ženklas: Microsoft
Microsoft Office Home & Business – tai biuro programų rinkinys, reikalingas produktyviai atlikti ar tęsti darbą biure, namuose ar kelyje. El. pašto, planavimo ir užduočių sąrašo įrankiai programoje Outlook leidžia būti pasiekiamiems visą laiką. Dėl raiškiosios medijos redagavimo galimybių ..
269,10€ 299,00€
Be PVM:222,40€
Microsoft Office Professional
-10 %
Prekės ženklas: Microsoft
Microsoft Office Professional programinė įranga, skirta augančioms smulkioms įmonėms, kurioms yra reikalingos Office programos, Outlook, OneDrive, Publisher bei Access. Programa Outlook turi reikalingus el. pašto ir planavimo įrankius, Excel bei Access – sumanų informacijos ir duomenų valdymą,..
521,10€ 579,00€
Be PVM:430,66€
Microsoft Windows 10 Home
Populiaru
Prekės ženklas: Microsoft
Microsoft Windows 10 Home – tai programinė įranga, kuri naudinga leidžiantis į kompiuterines pramogas ir siekiant kasdieninius veiksmus atlikti saugiau, lengviau ir greičiau. Kartu su programine įranga gaunamos visos naujausios ir geriausios kompiuterio funkcijos bei pagalbinės priemonės, kurios sut..
145,00€
Be PVM:119,84€
Prekės ženklas: Microsoft
Microsoft Windows 10 Pro siūlo puikiai atrodančią ir greitai bei sklandžiai veikiančią sąsają, kurią galite suasmeninti įtraukdami svarbiausius žmones ir reikalingiausias programėles bei svetaines. Programoje esančius elementus galima valdyti lietimu, pele ir klaviatūra. Naudojant nemokamą SkyDrive ..
259,00€
Be PVM:214,05€
Prekės ženklas: Microsoft
Mokymai gali vykti nuotoliniai arba auditoriniai. Nuotoliniai mokymai, kaip ir auditoriniai, vyksta tiesioginiu bendravimu su dėstytoju, ne įrašų žiūrėjimu. Bet kurių mokymų metu galima užduoti klausimus dėstytojui. Norint dalyvauti mokymuose – būtini bendrieji kompiuterinio raštingumo..
0,00€
Be PVM:0,00€
Rodoma nuo 1 iki 10 iš 10 (viso puslapių - 1)