Meniu
Jūsų krepšelis

CyberLink

Prekės ženklas: CyberLink
Nėra geresnio būdo suteikti nuotaiką vaizdo įrašui, kaip jam sukurti tinkamą garso takelį – būtent tai ir dar daugiau galite įgyvendinti su CyberLink AudioDirector Ultra. Tai galinga garso redagavimo programa, turinti pačius reikalingiausius įrankius norint sukurti tobulą garso takelį ar ..
128,00€
Be PVM:105,79€
Prekės ženklas: CyberLink
CyberLink PhotoDirector Ultra yra išbaigta, galinga ir intuityvi programa, skirta profesionaliai redaguoti nuotraukas. Nuo to momento, kai nuotraukos yra importuojamos, gaunama unikali galimybė suteikti nuotraukoms ryškumą, paverčiant jas tikrais šedevrais. Programoje randama daugybė gerai ž..
99,00€
Be PVM:81,82€
Prekės ženklas: CyberLink
Galingi CyberLink PowerDirector Ultimate video failų redagavimo įrankiai suteikia begalines galimybes sukurti aukštos kokybės video darbus. Naudojantis naujais pažangiais kaukių įrankiais, galima sukurti hiperrealistinių vaizdų kompozicijas ar išraiškingus siurrealistinius kadrus, neprilygst..
139,00€
Be PVM:114,88€
Prekės ženklas: CyberLink
Naująja CyberLink Power Director Ultra programinės įrangos versija buvo pakelta video failų redagavimo programų kartelė. Greitesnė, papildyta naujomis galimybėmis ir dar paprastesnė naudoti, su begale naujų funkcijų, efektų, papildomų objektų. Intuityvūs redagavimo įrankiai, aukščiausios kok..
99,00€
Be PVM:81,82€
Rodoma nuo 1 iki 4 iš 4 (viso puslapių - 1)