Meniu
Jūsų krepšelis

DiskInternals

Prekės ženklas: DiskInternals
DiskInternals Partition Recovery programa skirta skyrių FAT ir NTFS pilnam atkūrimui. Greitas ir paprastas duomenų atkūrimas leidžia atstatyti kietuosius diskus į prieš tai buvusį rėžimą. Šis pagalbininkas atpažįsta ir dirba su visų tipų kietaisiais diskais. Specialus algoritmas geba surasti..
200,00€
Be PVM:165,29€
Prekės ženklas: DiskInternals
DiskInternals Raid Recovery Lite programa skirta duomenų atkūrimui iš visų tipų RAID masyvų ir dinaminių diskų. Produktas palaiko daugelį aparatinių ir programinių RAID kontrolerių, įskaitant integruotus su Intel, NVIDIA ir VIA čipsetais. Raid Recovery sugeba pilnai atkurti duomenis iš visų ..
320,00€
Be PVM:264,46€
Prekės ženklas: DiskInternals
DiskInternals Uneraser gali atkurti bet kokį ištrintą failą kompiuteryje, įskaitant dokumentus, nuotraukas, mp3 ir zip failus. Ši programa taip pat palaiko išorines duomenų laikmenas – usb, kietuosius diskus, skaitmenines kameras, atminties raktus bei skaitmeninius grotuvus. Šios programos d..
88,00€
Be PVM:72,73€
Prekės ženklas: DiskInternals
DiskInternals Video Recovery programa gali atkurti prarastus ar sugadintus video failus iš bet kurios saugyklos, įskaitant skaitmeninę kamerą ar flash atminties kortelę. Norint pasinaudoti programa nereikia turėti specialių įgūdžių ar žinių, DiskInternals Video Recovery turi įmontuotą veiksm..
88,00€
Be PVM:72,73€
Rodoma nuo 1 iki 4 iš 4 (viso puslapių - 1)