Meniu
Jūsų krepšelis

SoftMaker

Prekės ženklas: SoftMaker
SoftMaker FlexiPDF NX Universal – tai vokiečių kompanijos sukurta ir prenumeratos pagrindu veikianti pažangi PDF redagavimo programinė įranga. Ši prenumerata suteikia vartotojams prieigą prie visų FlexiPDF funkcijų, įskaitant teksto ir vaizdų redagavimą, PDF dokumentų konvertavimą, anotavimą, pusl..
39,90€
Be PVM:32,98€
Prekės ženklas: SoftMaker
SoftMaker FlexiPDF NX Universal: Volume license – tai vokiečių kompanijos sukurta ir prenumeratos pagrindu veikianti pažangi PDF redagavimo programinė įranga, skirta keliems įmonės ar organizacijos kompiuteriams. Ši prenumerata suteikia vartotojams prieigą prie visų FlexiPDF funkcijų, įskaitant teks..
199,50€
Be PVM:164,88€
Prekės ženklas: SoftMaker
SoftMaker FlexiPDF Professional – tai vokiečių kompanijos sukurta pažangi PDF redagavimo programinė įranga, skirta profesionaliam naudojimui. FlexiPDF Professional siūlo platų funkcijų spektrą, įskaitant teksto ir vaizdų redagavimą, PDF dokumentų konvertavimą, anotavimą, puslapių išdėstymo keitimą, ..
79,95€
Be PVM:66,07€
Prekės ženklas: SoftMaker
SoftMaker FlexiPDF Professional: Volume license – tai vokiečių kompanijos sukurta pažangi PDF redagavimo programinė įranga, skirta keliems įmonės ar organizacijos kompiuteriams. FlexiPDF Professional siūlo platų funkcijų spektrą, įskaitant teksto ir vaizdų redagavimą, PDF dokumentų konvertavimą, an..
297,50€
Be PVM:245,87€
Prekės ženklas: SoftMaker
SoftMaker Office NX Universal – tai vokiečių kompanijos sukurta biuro programinė įranga, skirta Windows, Mac, Linux, iOS, Android. Dėl intuityvaus valdymo, daugybės funkcijų, našumo, programinė įranga leidžia kurti aukščiausios klasės dokumentus, darbalapius ar pristatymus. Programų paketą sud..
49,00€
Be PVM:40,50€
Prekės ženklas: SoftMaker
SoftMaker Office NX Universal: Volume license – tai vokiečių kompanijos sukurta biuro programinė įranga, skirta Windows, Mac, Linux, iOS, Android. Dėl intuityvaus valdymo, daugybės funkcijų, našumo, programinė įranga leidžia kurti aukščiausios klasės dokumentus, darbalapius ar pristatymus..
199,00€
Be PVM:164,46€
Prekės ženklas: SoftMaker
SoftMaker Office Professional – tai vokiečių kompanijos sukurta biuro programinė įranga, skirta Windows, Mac, Linux. Dėl intuityvaus valdymo, daugybės funkcijų, našumo, programinė įranga leidžia kurti aukščiausios klasės dokumentus, darbalapius ar pristatymus, yra sklandžiai suderinama su Mi..
129,00€
Be PVM:106,61€
Prekės ženklas: SoftMaker
SoftMaker Office Professional: Volume license – tai vokiečių kompanijos sukurta biuro programinė įranga, skirta Windows, Mac, Linux. Dėl intuityvaus valdymo, daugybės funkcijų, našumo, programinė įranga leidžia kurti aukščiausios klasės dokumentus, darbalapius ar pristatymus, yra sklandžiai su..
297,00€
Be PVM:245,45€
Prekės ženklas: SoftMaker
SoftMaker Office Standard – tai vokiečių kompanijos sukurta biuro programinė įranga, skirta Windows, Mac, Linux. Dėl intuityvaus valdymo, daugybės funkcijų, našumo, programinė įranga leidžia kurti aukščiausios klasės dokumentus, darbalapius ar pristatymus, yra sklandžiai suderinama su Micros..
99,00€
Be PVM:81,82€
Rodoma nuo 1 iki 9 iš 9 (viso puslapių - 1)