Meniu
Jūsų krepšelis

Bitdefender

Prekės ženklas: Bitdefender
Bitdefender Antivirus for Mac – tai antivirusinė programa, kuri suteikia absoliučią apsaugą Mac kompiuteriams, neturėdama įtakos jų greičiui ar našumui. Šis galingas sprendimas apima apsaugą nuo visų galimų naujų ir esamų grėsmių – įsilaužimo į įrenginį, kenkėjiškų programų, failų sugadin..
39,00€
Be PVM:32,23€
Prekės ženklas: Bitdefender
Bitdefender Antivirus Plus – tai daugiasluoksnė antivirusinė programa, kuri užtikrina būtiną kompiuterio, su Windows operacine sistema apsaugą. Skenuojami visi interneto, elektroninio pašto bei tiesioginių pranešimų srautai nuo virusų ir šnipinėjimo programų realiuoju laiku, todėl naudojanti..
29,00€
Be PVM:23,97€
Prekės ženklas: Bitdefender
Bitdefender Antivirus Plus – tai daugiasluoksnė antivirusinė programa, kuri užtikrina būtiną kompiuterio, su Windows operacine sistema apsaugą. Skenuojami visi interneto, elektroninio pašto bei tiesioginių pranešimų srautai nuo virusų ir šnipinėjimo programų realiuoju laiku, todėl naudojan..
69,00€
Be PVM:57,02€
Prekės ženklas: Bitdefender
Bitdefender Internet Security – tai daugiasluoksnė antivirusinė programa, kuri užtikrina būtiną kompiuterio, su Windows operacine sistema, apsaugą nuo internetinių grėsmių. Skenuojami visi interneto, elektroninio pašto bei tiesioginių pranešimų srautai nuo virusų ir šnipinėjimo programų real..
49,00€
Be PVM:40,50€
Prekės ženklas: Bitdefender
Bitdefender Mobile Security for Android suteikia absoliučią apsaugą nuo virusų ir kenkėjiškų programų mobiliesiems telefonams ar planšetiniams kompiuteriams, minimaliai eikvodama įrenginio bateriją. Pažangios programos technologijos aptinka, užkerta kelią ir pašalina kibernetines grėsmes, sa..
9,90€
Be PVM:8,18€
Prekės ženklas: Bitdefender
Bitdefender Total Security antivirusinė programa apjungia apsaugą nuo visų galimų internetinių grėsmių – šnipinėjimo, kibernetinių atakų, įsilaužimo į įrenginį, bandymo pavogti asmeninius duomenis ir kt. Aktyvi virusų kontrolė vykdoma realiuoju laiku, todėl naudojantis šia programa sau..
79,00€
Be PVM:65,29€
Rodoma nuo 1 iki 6 iš 6 (viso puslapių - 1)