Meniu
Jūsų krepšelis

Microsoft

Microsoft 365 (1 vartotojui/1 metams)
Populiaru
Prekės ženklas: Microsoft
Microsoft 365 – tai programų paketas, kuris apima tik Office programas, tokias kaip Word, Excel, PowerPoint, Publisher (tik AK), Access (tik AK), Outlook bei turi debesies failų saugyklą. Programų paketas labiausiai atitinka įmonių poreikius, kurioms reikia minėtų programų..
142,00€
Be PVM:117,36€
Prekės ženklas: Microsoft
Microsoft 365 – tai programų paketas, kurį sudaro mobiliesiems įrenginiams skirtos Office programų versijos, plačiai naudojami bendradarbiavimo įrankiai, el. pašto ir kalendoriaus funkcijos, saugios debesies saugyklos. Basic versija labiausiai atitinka įmonių poreikius, kurioms reikalingi nu..
81,00€
Be PVM:66,94€
Prekės ženklas: Microsoft
Microsoft 365 Business Premium – tai programų paketas, kurį sudaro Office programos, skirtos asmeniniams ar MAC kompiuteriams, su mobiliesiems įrenginiams skirtomis Office programų versijomis, plačiai naudojami bendradarbiavimo įrankiai, el. pašto ir kalendoriaus funkcijos, saugios debesies ..
299,00€
Be PVM:247,11€
Microsoft 365 Business Standard (1 vartotojui/1 metams)
Populiaru
Prekės ženklas: Microsoft
Microsoft 365 Business Standard – tai programų paketas, kurį sudaro Office programos, skirtos asmeniniams ar MAC kompiuteriams, su mobiliesiems įrenginiams skirtomis Office programų versijomis, plačiai naudojami bendradarbiavimo įrankiai, el. pašto ir kalendoriaus funkcijos, saugios debesies..
169,00€
Be PVM:139,67€
Microsoft Office Home & Business
Populiaru
Prekės ženklas: Microsoft
Microsoft Office Home & Business – tai biuro programų rinkinys, reikalingas produktyviai atlikti ar tęsti darbą biure, namuose ar kelyje. El. pašto, planavimo ir užduočių sąrašo įrankiai programoje Outlook leidžia būti pasiekiamiems visą laiką. Dėl raiškiosios medijos redagavimo galimybių ..
299,00€
Be PVM:247,11€
Prekės ženklas: Microsoft
Microsoft Office Home & Student programinės įrangos įrankiai studentams ar šeimos nariams padeda veiksmingai atlikti mokyklos ar namų projektus...
149,00€
Be PVM:123,14€
Prekės ženklas: Microsoft
Microsoft Office Professional programinė įranga, skirta augančioms smulkioms įmonėms, kurioms yra reikalingos Office programos, Outlook, OneDrive, Publisher bei Access. Programa Outlook turi reikalingus el. pašto ir planavimo įrankius, Excel bei Access – sumanų informacijos ir duomenų valdymą,..
579,00€
Be PVM:478,51€
Prekės ženklas: Microsoft
Naujausia operacinės sistemos versija Windows 11 yra papildyta keliais reikšmingais patobulinimais ir lengvai naudojamais įrankiais: modernus ir elegantiškas dizainas, leidžiantis lengvai pasiekti būtiniausius dalykus, galimybė sutvarkyti langus į tinklelius naudojant Snap Layouts, pritaikyti ..
144,00€
Be PVM:119,01€
Prekės ženklas: Microsoft
Naujausia operacinės sistemos versija Windows 11 Professional, kaip ir Home versija, yra papildyta reikšmingais patobulinimais ir lengvai naudojamais įrankiais: modernus ir elegantiškas dizainas, leidžiantis lengvai pasiekti būtiniausius dalykus, galimybė sutvarkyti langus į tinklelius naudoja..
258,00€
Be PVM:213,22€
Prekės ženklas: Microsoft
Mokymai gali vykti nuotoliniai arba auditoriniai. Nuotoliniai mokymai, kaip ir auditoriniai, vyksta tiesioginiu bendravimu su dėstytoju, ne įrašų žiūrėjimu. Bet kurių mokymų metu galima užduoti klausimus dėstytojui. Norint dalyvauti mokymuose – būtini bendrieji kompiuterinio raštingumo..
0,00€
Be PVM:0,00€
Rodoma nuo 1 iki 10 iš 10 (viso puslapių - 1)