Meniu
Jūsų krepšelis

Microsoft Office mokymai

Microsoft Office mokymai
Saugus apsipirkimas
Geriausios saugumo funkcijos
Greitas pristatymas
Įprastai pristatoma per 1–3 d.d.
Nemokama konsultacija
Pagalba diegiant programinę įrangą
Microsoft Office mokymai

Mokymai gali vykti nuotoliniai arba auditoriniai. Nuotoliniai mokymai, kaip ir auditoriniai, vyksta tiesioginiu bendravimu su dėstytoju, ne įrašų žiūrėjimu. Bet kurių mokymų metu galima užduoti klausimus dėstytojui. Norint dalyvauti mokymuose  būtini bendrieji kompiuterinio raštingumo įgūdžiai. Po mokymų yra išduodamas vardinis, unikalų serijinį numerį turintis el. pažymėjimas.


Mokymų programos atitinkamai paruoštos pradedantiesiems arba pažengusiems:


1. MS EXSEL (NUOTOLINIAI, PRADEDANTIESIEMS)

Mokymai skirti neturintiems patirties su MS Excel programa, jų metu supažindinama su MS Excel programos aplinka, mokoma sukurti duomenų lenteles, atlikti skaičiavimus. Mokymų programa apima: duomenų įvedimą ir redagavimą, darbą su lentelėmis pagrindus, teksto rašymą, veiksmus su eilutėmis ir stulpeliais, formules ir funkcijas, diagramas, spaudinių parengimą, duomenų rūšiavimą ir filtravimą bei kitas naudingas MS Excel funkcijas.


2. MS EXSEL (NUOTOLINIAI, PAŽENGUSIEMS)


Mokymai skirti dirbantiems su MS Excel programa, tačiau norintiems praplėsti savo žinias ir įgūdžius, sužinoti efektyvesnius programos naudojimo būdus. Mokymų programa apima: duomenų sekas ir duomenų apsaugą, kordinačių tipus, funkcijas IF, SumIF ir CountIF, informacijos rūšiavimo būdus, filtrus, ataskaitų lentelių kūrimą bei įvedamų duomenų tikrinimą ir kitas naudingas MS Excel funkcijas.


3. MS POWERPOINT (NUOTOLINIAI)

Mokymų metu mokoma greitai sukurti interaktyvias ir profesionalas MS PowerPoint pateiktis, mokoma parinkti tinkamą skaidrių dizainą, spalvas, analizuojamos dažniausiai pasitaikančios informacijos pateikimo klaidos, nagrinėjami pateikties demonstravimo būdai ir valdymas. Mokymų programa apima: pateikties ruošimo pagrindus, šablonų pritaikymo ypatumus, tekstą ir grafiką, animuotas diagramas.


4. MS WORD (NUOTOLINIAI)

Mokymai skirti dirbantiems MS Word programa ir norintiems patobulinti įgūdžius. Mokymų programa apima: sparčiuosius klavišus, teksto ar dokumento formavimo ypatumus, dokumento valdymo būdus, lentelių formavimą, objektų įterpimą, išvestis.

Rašyti apžvalgą

Norėdami rašyti apžvalgą turite prisijungti arba užsiregistruoti
0,00€
Be PVM: 0,00€