Meniu
Jūsų krepšelis

Adobe mokymai

Adobe mokymai
Saugus apsipirkimas
Geriausios saugumo funkcijos
Greitas pristatymas
Įprastai pristatoma per 1–3 d.d.
Nemokama konsultacija
Pagalba diegiant programinę įrangą
Adobe mokymai

Mokymai gali vykti nuotoliniai arba auditoriniai. Nuotoliniai mokymai, kaip ir auditoriniai, vyksta tiesioginiu bendravimu su dėstytoju, ne įrašų žiūrėjimu. Bet kurių mokymų metu galima užduoti klausimus dėstytojui. Norint dalyvauti mokymuose  būtini bendrieji kompiuterinio raštingumo įgūdžiai. Po mokymų yra išduodamas vardinis, unikalų serijinį numerį turintis el. pažymėjimas.


Mokymų programos atitinkamai paruoštos pradedantiesiems arba pažengusiems:


1. MAKETAVIMO IR GRAFINIO DIZAINO MOKYMAI (NUOTOLINIAI ARBA AUDITORINIAI, PRADEDANTIESIEMS)

Išsamus mokymo kursas, apimantis įvairių spaudos darbų ir leidinių maketavimą nuo pirmojo žingsnio iki galutinio rezultato. Mokymų metu naudojamasi šiomis programomis: Adobe Photoshop, Adobe Illustrator, Adobe InDesign, Adobe Acrobat Pro DC. Mokoma ne tik ypatumų, kaip paruošti darbus spaudai, bet ir kaip teisingai paruošti nuotraukas socialiniams tinklams, kaip dirbti su grafiniais elementais, pateikiamas trumpas įvadas apie šriftus, išsamiai mokoma leidinių maketavimo ypatybių. Žinios įtvirtinamos atliekant namų darbus, o kursas užbaigiamas realiu baigiamuoju darbu.


2. MAKETAVIMO IR GRAFINIO DIZAINO MOKYMAI (NUOTOLINIAI ARBA AUDITORINIAI, PAŽENGUSIEMS)

Mokymų metu lavinami darbo maketavimo programomis įgūdžiai, gilinamos Adobe Photoshop bei Adobe Illustrator programų žinios, aiškinamos platesnės Adobe Acrobat DC galimybės. Daug dėmesio skiriama darbo optimizavimui ir automatizavimui, ruošinių parengimui su Adobe InDesign programa. Mokoma kaip paruošti paruošti leidinį publikavimui internete, supažindinama su animacijos galimybėmis naudojant Adobe InDesign programą. Mokymų programa apima: montažą, spalvų profilius, tipografiką, kintamąjį kolontitulą, animaciją, spaudos reikalavimus bei dar daugiau. Mokymų metu atliekamos praktinės užduotys, kursas užbaigiamas baigiamuoju darbu.


3. VEKTORINĖS GRAFIKOS KŪRIMAS (NUOTOLINIAI ARBA AUDITORINIAI, PRADEDANTIESIEMS)

Mokoma grafinių darbų kūrimo ir redagavimo galimybių bei metodų su Adobe Illustrator programa: piešimo, koregavimo, transformavimo, komponavimo, įvairių iliustracijų spalvinimo. Mokymų kursas taip pat apima piktogramas bei logotipus. Paskaitų metu mokoma kaip sukurti skrajutę, vizitinę kortelę, plakatą, žinios įtvirtinamos praktinėmis užduotimis.


4. VEKTORINĖS GRAFIKOS KŪRIMAS (NUOTOLINIAI ARBA AUDITORINIAI, PAŽENGUSIEMS)

Gilinamos žinios ir įgūdžiai dirbant su Adobe Illustrator programa, skiriama dėmesio sudėtingesniems projektams bei darbo optimizavimui. Kursas apima programos parametrų taikymą savo reikmėms, spalvų tipus, perspalvinimo bei objektų deformavimo metodus, sudėtingų objektų savybių kūrimą ir valdymą, darbą su sluoksniais, naujų teptukų, raštų bei simbolių kūrimą bei dar daugiau. Mokymų metu teorinės žinios įtvirtinamos atliekant praktines užduotis.


5. MAKETAVIMAS IR PUSLAPIŲ DIZAINAS (NUOTOLINIAI, PRADEDANTIESIEMS)

Mokymų metu aiškinamos bendrosios maketavimo taisyklės: kaip tinkamai paruošti skrajutės, lankstinuko ir kitų panašių darbų maketus spaudai su Adobe InDesign programa, ir kaip jų laikantis tinkamai paruošti maketą, skirtą spausdinimui.


6. TAŠKINĖS GRAFIKOS KŪRIMAS (NUOTOLINIAI ARBA AUDITORINIAI, PRADEDANTIESIEMS)

Mokoma redaguoti nuotraukas Adobe Photoshop programa nuo pagrindų supažindinama su programos aplinka, pagrindiniais redagavimo įrankiais bei jų panaudojimo galimybėmis. Mokymų programa apima: paletes, sluoksnius, tekstų parametrus, filtrus, nuotraukų saugojimo formatus, nuotraukų spausdinimui ir publikavimui internete ypatybes, animuotų gif’ų kūrimą, Artboard kūrimą bei naudojimą ir kita. 


7. TAŠKINĖS GRAFIKOS KŪRIMAS (NUOTOLINIAI ARBA AUDITORINIAI, PAŽENGUSIEMS)

Gilinamos Adobe Photoshop žinios ir įgūdžiai. Dėmesys skiriamas kontūrams, retušavimui, maskavimui, komandoms, filtrams, montažui, teksto komponavimui ir iškraipymui, darbo automatizavimui ir kitoms funkcijoms.


Daugiau informacijos telefonu +370 693 10981  arba el. paštu info@softex.lt.

Rašyti apžvalgą

Norėdami rašyti apžvalgą turite prisijungti arba užsiregistruoti
0,00€
Be PVM: 0,00€